Apatit Gümüş Zincirli Kolye
Apatit Gümüş Zincirli Kolye
Apatit Gümüş Zincirli Kolye
Apatit Gümüş Zincirli Kolye

Apatit Gümüş Zincirli Kolye (ZIN-37)

Price : ₺120,00  + VAT
Vat included : ₺141,60
Total Stock : 1
₺141,60 With install ments starting from
ADET:
1 ADET
BAKIMI :
Ürünlerimizin kaplamalarını veya orjinalini parfüm, deodorant, su, sabun, krem gibi maddelerden uzak tutarak koruyabilirsiniz. Bir renk değişimi olsa bile; bizde ve ya herhangi bir gümüşçüde kolayca eski haline getirebilmek mümkündür.
BİLGİ :
Gün içinde saat 13:30'a kadar yetişen siparişler eğer stoklarda hazır ise gün içinde kargoya verilir.(Özel tasarım ürünleri hariç). Özel olarak tasarlanan ürünler1-3 iş günü içinde kargolanacaktır. Taşların Şarj Edilmesi; Satın aldığınız Taşlarınızı temizledikten sonra şarj edilmesi için pencere pervazında direk güneş ışığından uzakta veya Ay ışığının altında 10-12 saat boyunca şarj edebilirsiniz. Taşların Temizlenmesi; Taşlarınızı sertlikleri 7'den yüksek ise akan suyun altında temizleyebilirsiniz. Kimyasal gübresiz toprak yada Esmer pirinçte 1 gece bekletebilirsiniz.Selenit veya Kiyanit taşının üzerinde de 1 gece bekletebilirsiniz.
DETAYLI BİLGİ İSTERSENİZ :
www.kozmikmerkez.com
DİKKAT ETMEK GEREKENLER :
Çekilen fotoğraflarda ürünlerin eni, boyu, renkleri ve şekilleri konusunda farklı görünümler olabilir. Nedeni ışık ve uzaklık ölçüsüdür. Bu yüzden yazılan özelliklerine dikkat ederek almanız önerilmektedir.
İÇİNDEKİ TAŞLAR :
Apatit;duygusal dengeyi destekler, canlandırır. Motive etmek, tutarlılığı aşılamak, ilişkileri beslemek için kullanılabilir.
KAPLAMA :
24 K Altın Kaplama
MADENİ :
925 ayar gümüştür.
RENGİ :
Mavi Tonları
ZİNCİR UZUNLUĞU :
55 cm