Satya Palo Santo Aromalı Backflow Geri Dönüşümlü Tütsü

Satya Palo Santo Aromalı Backflow Geri Dönüşümlü Tütsü (TÜT-02)

Price : ₺30,00  + VAT
Vat included : ₺35,40
Total Stock : 1
₺35,40 With install ments starting from

                                                                   

                                                                     Satya Palo Santo Aromalı Backflow Geri Dönüşümlü Tütsü

 

Kutsal sayılan palo santonun ayrıcalıklı ve baş döndürücü kokusunu dilediğiniz her yerde yaşamak için Satya Palo Santo Aromalı Backflow Geri Dönüşümlü Tütsü kullanın!

Paket içerisinde 24 adet geri dönüşümlü tütsü bulunmaktadır.

Fiyat, bir paket için geçerlidir.

Doğal yollar ve el yapımı yöntemler ile üretildiği için tamamen doğal içeriğe sahiptir.

 

Kutsal Çubuğun Kokusu

 

Palo santo kokusu tütsü çeşitleri arasında ılık, yumuşak, naif ve cezp edici koku isteyenlerin tercihi olmaktadır. Yerliler tarafından kutsal çubuk olarak adlandırılan palo santo kendisine özgü kokusu ile son derece ayrıcalıklı notalara sahiptir.

Meditasyon ve yoga gibi ritüellerinizde odaklanmak, dikkatinizi toplamak ve özel bir alan yaratmak için kullanacağınız bu özel tütsü tamamen ağaç reçinesinden imal edilmiştir. Aynı zamanda günün yorgunluğunu gidermek için de tercih edeceğiniz Satya Palo Santo Aromalı Backflow Geri Dönüşümlü Tütsü sayesinde büyük bir gevşeme ve rahatlama yaşayabilir, eşsiz kokuların sizi başka diyarlara götürmesine imkân verebilirsiniz.

Bu özel tütsüyü kullanmak için tütsüyü ısıya dayanıklı tütsülüğe yerleştirdikten sonra kibrit ya da çakmak vasıtası ile alev alıncaya kadar yakınız. Eğer geri dönüşümlü tütsüler için özel olarak tasarlanmış tütsülük kullanırsanız çok daha iyi bir görünüm elde edebilirsiniz. Uç kısmı alev aldıktan sonra üfleyerek alevi söndürünüz, tütsünüz tütmeye başlayacaktır.

 

BİLGİ :
Gün içinde saat 13:30'a kadar yetişen siparişler eğer stoklarda hazır ise gün içinde kargoya verilir.(Özel tasarım ürünleri hariç). Özel olarak tasarlanan ürünler1-3 iş günü içinde kargolanacaktır.
KULLANMA TALİMATLARI :
Konik tütsüyü kullanmak için paket içerisinden çıkardığınız konik tütsüyü, metal tütsülüğe özenle yerleştiriniz. Uç kısmını kibrit ya da çakmak ile alev alıncaya kadar yakarak, alev alması sonrasında üfleyerek söndürünüz.
TÜTSÜ:
Palo Santo: yetiştiği coğrafya ile sınırlı kalmamış yumuşak, odunsu ve ılık kokusu yüzünden günümüzde dünyanın pek çok yerinde tercih edilir olmuştur. Etkili bir sakinleşme ve rahatlama kokusudur.