Akuamarin Kolye

Akuamarin Kolye (ZIN-02)

Price : ₺175,00  + VAT
Vat included : ₺206,50
Total Stock : 1
₺103,25 With install ments starting from

 

 

AKUAMARİN KOLYE 

Sakinleştirici, serinletici, yüksek iletişim kabiliyeti

Fazla ateş yaratan enerjilerini sakinleştirir ve farklı bakış açıları arasında anlayışı destekler. Kişilerin monoton ve fazla sakin hayatını normal seviyesine getirmek için atalet enerjinin temizlenmesine ve kişinin geçmiş kalıplarından kurtulmasına destek olur.

Akuamarin bağlılık düzeyindeki her şeyi esaret duygusundan kurtarır. Zihnimizde taşıdığımız anne babadan bize geçen, geçmiş nesillerden aktarılan veya bizim çocukluğumuzdan bu yana edindiğimiz ve bağımlısı olduğumuz tüm davranışların altında yatan duygulardan rahatça kurtulmamıza yardımcı taştır. Bağımlılıkları geniş anlamda ele alırken; çöp-ev şekline gelecek kadar eşya biriktiren hayatından kolay kolay bir şey çıkaramayanlara destek olur ve eylem planı kazandırır.

Kişinin yaşadığı ve iz bırakan eski ilişkilerden gelen hisleri şefkatle özgürleştirmesine destekler. Yaşanmış ilişki dengesizliklerinde, bu güne dek kinlenme yaratan düşünceleri masaya yatırarak, tekrar eden duygusal kalıpların ilişkilerinin hangi noktasında ortaya çıktığını görmesine yardım eder. Akuamarin kristali, kederle, üzüntüyle başa çıkmada faydalıdır.

925 Ayar gümüş kasası ve zinciri ile beraber satılmaktadır.

Temizleme yöntemleri için Lütfen youtube "Gaye Döşer" kanalını ziyaret ediniz.

Sorularınız için; 

[email protected]

GSM; 0534 5512210